Anasayfa / Genel / Rus merhemi kullananlar yorumlar fiyatı şikayet var

Rus merhemi kullananlar yorumlar fiyatı şikayet var

Rus merhemi kullananlar yorumlar

Rus merhemi kullanların yorumları için şu an itibarıyla birşey söylemek mümkün değil. Ürün piyasaya sürüleli yaklaşık 1 hafta kadar olduğu göz önünde bulundurulursa kullanıcıların görüşlerini söylemesi için yeterli bir süreç bir data malesef bukadar zamanda olmuyor. Kullananların önümüzdeki haftalar için fikirlerine ulaşabileceğiniz mecralar genellikle kadın forumları olabilir. Kadınla kulübü, ekşi yada kızlar soruyor gibi sosyal medya platformları yada instagram & facebook gibi devlerde rus merhemi kullananlar yorumlar konusunda en çok ziyaret edilen yerler olacak diye tahmin ediyoruz.

Rus merhemi fiyatı

Rus kremi fiyatı hakkında bir kaç veri topladık. 30 TL ile 40 Türk lirası arasında değişen bir fiyat bulunmakta. Bu ücrete kdv dahil ama kargo dahil değil. Kampanyalı ve indirimli ürün alacağız diye 10 TL düşük fiyata yan sanayi ürün almayınız. Rus merhemi alacağınız firmayı iyi tespit ediniz.

Rus merhemi şikayetvar

Şikayetvar ve benzeri web sitelerinde merhemin önümüzdeki aylarda hakkında bir şikayet olup olmadığına bakabilirsiniz. Ürün şu an için eczane, aktar ve lokman hekim tarzındaki perakende satış yerlerinde bildiğimiz kadarıyla yok. Ama tahminimiz ilerki zamanlarda eczanelerde satılabileceği yönünde…

 

Hakkında admin